+38 068 02-110-70


Отзывы

8 місяців займаюся з викладачем Ольгою Волосюк. Дуже задоволена індивідуальним підходом та якістю викладання.

Викладач гарно пояснює матеріал та бере до уваги індивідуальні особливості сприйняття.

Показать весь отзыв
Катерина Коваленко Київ, Україна | Общий курс

Очень рада,что начала изучать английский в Enginform. Начинала с нулевых знаний. Теперь читаю, пишу и понемногу разговариваю.

На занятиях используются очень интересные аудио и видеофайлы. Cо мной занимается преподаватель Лариса Гудзяк https://ua.enginform.com/skype-teachers/t107, которая не только делится знаниями, но и прививает любовь к языку. За что ей огромное спасибо.

Показать весь отзыв
Лада Гарніцина -, США | Разговорный курс

Хочу поділитися враженнями від навчання в Engiform. Викликає повагу ставлення до організаційних питань, зручний формат спілкування, прозора система контролю за навчальним процесом, зручна подача навчального матеріалу.

Але головним фактором залишається контакт з викладачем. Мені пощастило навчатися з Ларисою Гудзяк https://ua.enginform.com/skype-teachers/t107, яка з першого зайняття змогла визначити мої реальні потреби в опануванні мовою, і кожного уроку, заповнюючи мої прогалини у знаннях, робить це методично та, одночасно, цікаво. Завдяки індивідуальному підходу, який застосовує Лариса, мені вдалося, навіть за два місяці навчання, підвищити свій рівень і позбавитися мовного бар’єру, який не давав отримати задоволення від спілкування англійською.

Показать весь отзыв
Ольга Короткова Київ, Україна | Общий курс

Подобається підхід у навчанні, гнучкість графіку, чудова атмосфера на уроках.

Спостерігаю результат. Дякую! 

Викладач: Дарина Шмунь

Показать весь отзыв
Василь Грицик -, Україна | Специализированный курс

Все нравится, все супер!

Все нравится, все супер!

Викладач: Дарина Шмунь

Показать весь отзыв
Ірина Волинець -, Україна | Курс подготовки к IELTS

Вивчати англійську для мене стало стилем життя, девізом та просто улюбленим хоббі після знайомства з викладачем Enginform- Оксаною Кужель. Я відкрила для себе світ складної граматики та надихаючих літературних слів

та конструкцій після чого моя розмова наповнилась яскравими барвами. Я успішно крокую до своїх цілей маючи мудрого викладача-наставника поряд. Безмежно вдячна школі за таку можливість та кваліфікованих викладачів в команді. І, звісно, Оксані за її терпіння та кропітку працю.

Показать весь отзыв
Вероніка Коробка Варшава, Польща | Курс подготовки к CAE

Випадково обрав ENGINFORM певний час тому і поки не жалкував. Бажання було просто підтягнути і структурувати свої наявні знання, а пізніше англійська стала трохи більш необхідна в роботі.

Подобається що графік/час навчання можна підлаштувати під власні потреби і обрати найбільш зручний час. Із досягнень: Відчуваю себе більш впевненим в спілкуванні з колегами. В планах: Без поспіху продовжувати покращувати рівень англійської. Думаю, друзям школу би точно порадив при потребі.

Показать весь отзыв
Денис Горопашний Київ, Україна | Общий курс

Я мав негативний досвід з багатьма мовними школами, а тут вперше отримую стабільні результати в розвитку англійської. Постійно рекомендую ENGINFORM своїм знайомим і продовжу рекомендувати.

Більше року займаюся з Оксаною Кужель англійською. Починав з доволі низького рівня. Завдяки регулярним зайняттям зараз можу більш менш підтримати бесіду, прочитати статтю, та пісні тепер слухати цікавіше - стало більше зрозуміло, хоча ще багато роботи попереду. Подобається професіоналізм та спокій Оксани в роботі. Якщо якась тема потребує повтору, то це буде зроблено.

Дякую Оксані та школі ENGINFORM за вашу працю!

Показать весь отзыв
Максим Сальніков Варшава, Польща | Разговорный курс

Займаюсь в ENGINFORM вже понад пів року. Дякую викладачу Оксані Кужель не лише за індивідуальний підхід до наших занять, але й за підтримку, віру та натхнення.

Я значно покращила свої навички спілкування, розширила лексичний запас і стала більш впевненою у використанні англійської мови. Це мене переконало у можливості досягнути бажаного рівня С1 та успішно скласти екзамен CAE. Рекомендую ENGINFORM усім, хто мріє вивчити англійську мову, незалежно від рівня знань.

Показать весь отзыв
Оксана Гавриленко Київ, Україна | Курс подготовки к CAE

Це один з найкращих курсів. Професійні викладачі, чуйний підхід, відкритість до пропозицій

і можливість коригування цілей навчання. Неперевершений клієнтоорієнтований підхід.

Показать весь отзыв
Олексій Скороход Київ, Україна | Курс подготовки к IELTS
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »


Сложно изучать английский самостоятельно?

Попробуйте индивидуальные занятия по Скайп:

 • united-kingdom

  только английский на занятии

 • people-icon

  лучшие преподаватели

 • social-icon

  работа над ошибками

 • united-kingdom

  удобное расписание

 • united-kingdom

  персональная программа

Запишитесь на бесплатное вводное занятие

Отправляя заявку, вы подтверждаете согласие с Договором оферты и Политикой конфиденциальности.