+38 068 02-110-70


Отзывы

Про школу Enginform я дізналася з рекомендації моєї подруги, яка змогла доволі швидко підготуватися до Flex program та успішно її пройти. За півтори роки занять з викладачем Оксаною я успішно здала TOEFL

ще під час підготовки до тесту вступила в Американський університет та суттєво покращила рівень володіння мовою.
Найбільше мені подобався персоналізрваний підхід у плануванні уроків: якщо одного дня я розуміла, що забула умовний спосіб - ми поверталися до нього, якщо були проблеми з написанням есе - тренувала письмо. Час занять ніколи не витрачався на проходження чи повтор того, що я вже й так знаю. Домашні завдання також завжди сумлінно перевірялися, і помилки ми детально пропрацьовували.
Оксана, дуже уважно дослуховувалася до моїх коментарів, і я почувалася комфортно говорити про будь-які складнощі у вивченні мови: що дається легко, а що ніяк не можу зрозуміти. Викладач міг пояснити будь-які аспекти мови та знайти цікаві для тренування вправи: від тонкощів вживання часів до правил пунктуації в англійській мові чи виправлення помилок при перекладі промов високосадовців. Відтак, окремо зауважу високу кваліфікацію пані Оксани, адже за час занять я не тільки вивчила англійську мову, однак і навчилася, що найважливіше, вивчати мови просто та цікаво.
Більш ніж 5 своїм друзям я вже рекомендувала школу Enginform та впевнена, що навчанням у ній будете задоволені і ви.

Показать весь отзыв
Діана - Вінниця, Україна | Курс подготовки к TOEFL

Долго искала "своего" преподавателя, и нашла его здесь!)

Поставленная цель - за 48 уроков " разговорить" мой В1 достигнута !)) Очень интересные уроки, позитив в изучении языка и просто прекрасный человек Лариса вывела мой английский на новый уровень. Конечно продолжаю обучение, следующий отзыв через 48 уроков))

Показать весь отзыв
Світлана Свірідоненко Черкаси, Україна | Разговорный курс

Дякую моєму викладачу Олені за професійність та відповідальне ставлення до організації занять.

Займатися і спілкуватися мені дуже комфортно, бо Олена створює легку і невимушену атмосферу на уроці, підбирає цікаві теми для обговорення з урахуванням моїх інтересів, дуже гнучко реагує на побажання і запитує зворотній зв'язок. Окремий респект за організацію занять, все чітко, вчасно, згідно таймінгу, домашнє завдання уважно і детально перевірене, професіоналізм на вищому рівні, що я дуже ціную.

Показать весь отзыв
Анна Гончарук -, Швеція | Общий курс

Хотіла із користю використати свою відпустку і звернулась до Enginform, просто побачила рекламу.

Я маю певний рівень англійської, але відчувала, що мені не вистачає системності у моїх знаннях, і хотілося говорити англійською, а не перекладати. Після бесіди із менеджером, було призначено пробне заняття. Викладач Оксана, порадила мені заняття за індивідуальною програмою. На жаль, мені вдалось пропрацювати тільки 10 занять, але я відчула результат одразу. По перше, індивідуальний план дозволив мені обирати теми для обговорення, які цікаві і потрібні саме мені. Хочу подякувати викладачу за ті матеріали, які ми використовували. Деякі з них я зможу використовувати у своїй роботі. За час занять мені вдалося зрозуміти ті проблеми, які в мене є із мовою, і частину з них виправити. Заняття проводились дуже організовано, завжди вчасно, і головне результативно. Відчуваю, що я дійсно покращила свою англійську. На жаль, не змогла відразу взяти більше занять. Чекаю наступної відпустки, щоб повернутися і продовжити на новому рівні.

Показать весь отзыв
Світлана Ус Дніпро, Україна | Специализированный курс

Мне очень понравилось заниматься изучением английского языка вместе с EngInform, хотел бы сказать спасибо учительнице Елене Анацкой за проведенные ею занятия.

Онлайн уроки в EngInform это удобно, т.к. каждый ученик может распределять свое время правильно и учить английский когда ему удобно. Елена очень отзывчивый учитель и тех поддержка.Спасибо EngInform за то что помогли мне начать изучение английского языка.

Показать весь отзыв
Ренат Арсланов Алмати, Казахстан | Курс подготовки к FLEX

Хочу висловити подяку вчителю англійської мови Ользі Волосюк, яка з перших днів навчання прищепила цікавість і мотивованість у цьому процесі.

Ольга є досвідченим професіоналом у своїй справі. Вона дуже вміло знаходить підхід для викладання матеріалу. Як результат я можу тепер розповідати, писати, читати та розуміти почуте відповідно до свого рівня. Рекомендую даного викладача.

Показать весь отзыв
Тетяна Оверко Запоріжжя, Україна | Общий курс

Займаюсь з Оксаною півроку. Мій рівень англійської приблизно B1-B2, але завжди бракувало практики. Є знання пасивної англійської, яку треба було просто практикувати частіше. І от ми почали..!

Вцілому, Оксана експертний і топовий викладач з системною подачею матеріалу. Для мене це важливо,тому що мій досвід довгий вивчення англійської і не зважаючи на це, в мене є прогалини в елементарних речах граматики. Так от, з Оксаною ,ми потихеньку і конструктивно закриваємо бракуючи теми, які висіли в мене блоками дуже довго.
Теми уроків підібрані дуже цікаво , захоплююче і різноманітно! Вони змушують мене дивуватись! А коли ми дивуємось, ми це запам‘ятовуємо назавжди!
Рекомендую навчання з Оксаною, якщо хочете досягти своїх цілей чи то в граматиці, чи просто щоб розмовляти англійською більш швидко і почувати себе впевнено!

Показать весь отзыв
Наталія Голець Київ, Україна | Разговорный курс

Hello, everybody! Меня зовут Анна, мне 48 лет, я врач. Хочу поделиться своим опытом учебы в этой школе. Мой преподаватель Лариса, мы занимались 2.5 месяца.

Школу эту нашла совершенно случайно, забив в поисковик " модальные глаголы". Прочла, была приятно удивлена качеством  объяснения. Связалась с менеджером и welcome!
У меня был определенный, конкретный запрос , т.к. знания некоторые уже были (особенно грамматика), но пользоваться ими я не могла, т.е. ни говорить ни понять что говорят я не могла.
На первом занятии я попыталась  объяснить Ларисе, в чем моя проблема и главное, что я от нее хочу. Преподаватель точно поняла мой запрос и занятия были построены исходя из моих потребностей и мои цели были достигнуты. Сейчас у меня В1 и я могу вступить на подготовительный к OET курс. Занятия очень динамичные  и такие же интересные и динамичные домашние задания.Особенно хочу подчеркнуть профессионализм преподавателя в том, что на примере разбора одной грамматической темы Лариса параллельно вводит и новые слова и дает социальные фразы для применения в ежедневном общении, подбрасывает интересные выражения от носителей языка. Это абсолютно не похоже на то, как раньше преподавали иностранный язык. Здесь нет никаких стереотипов и скучных уроков, каждая тема четко прорабатывается,  понимается и закрепляется в памяти. Кроме того, Лариса исключительно тактичный,  дружелюбный и внимательный человек.
Искренне рада нашему знакомству!Не прощаюсь!

Показать весь отзыв
Анна Ушкалова Голвей, Ірландія | Общий курс

Преподаватель очень хороший!

На занятиях не было воды и все рассказывали только по теме и подготовке, требовательная, но иногда опаздывала на занятия. А так, все очень понравилось!

Показать весь отзыв
София Цвек Харьков, Украина | Курс подготовки к FLEX

Очень довольна занятиями в вашей школе!

Юлия очень понятно и интересно объясняет, я смогла разобраться в некоторых темах, которые раньше для меня не были понятны и также пополнить свой словарный запас!)

Показать весь отзыв
Наталья Хоменко -, - | Общий курс
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »


Сложно изучать английский самостоятельно?

Попробуйте индивидуальные занятия по Скайп:

 • united-kingdom

  только английский на занятии

 • people-icon

  лучшие преподаватели

 • social-icon

  работа над ошибками

 • united-kingdom

  удобное расписание

 • united-kingdom

  персональная программа

Запишитесь на бесплатное вводное занятие

Отправляя заявку, вы подтверждаете согласие с Договором оферты и Политикой конфиденциальности.