+38 068 02-110-70


Отзывы

Я очень благодарна моему учителю Ольге Бирюк, так как именно с ней мое стремление в миксе с эффективными уроками привели к B2 уровню.

Через анализ и проработку моих ошибок с Ольгой, за три месяца я научилась писать грамотные и свободные эссе менее чем за 15 минут (требование flex). Спустя год, я свободно разговариваю с носителями, пишу мини статьи, и в принципе обучаюсь на английском на международной программе TKS. Буду рада пообщаться http://linkedin.com/in/polina-parker-59ab7829a / @unilyy

Показать весь отзыв
Поліна Пак -, Казахстан | Курс подготовки к FLEX

Чудова школа! Особистий підхід до кожного учня. Підібрали для мене  зручний графік. Особлива перевага в тому, що можна займатись, не виходячи з дому.

Зручний особистий кабінет, достатньо матеріалів, які школа надає сама, не потрібні додаткові витрати на підручники. Окрема подяка викладачу  Ользі Волосюк! Високій рівень знань, приємне спілкування. Та адміністрації школи. Дякую!

Показать весь отзыв
Наталія Гладкова Київ, Україна | Общий курс

Головною метою підготовки було отримати прохідний бал з IELTS в університет, і ціль була досягнута саме на той бал, який мені потрібен був.

 

Головною метою підготовки було отримати прохідний бал з IELTS в університет, і ціль була досягнута саме на той бал, який мені потрібен був.
Навчання проходило онлайн, пару разів на тиждень онлайн-зустріч і домашнє завдання після уроку. Практикували Speaking part та формат екзамену. Найбільше сподобалось практикувати написання есе, я розумів свої помилки та покращував свій словниковий запас.
Практикування спікінгу теж було класним, особливо розкриття різних тем та роздуми над різними питаннями. Я сміливо рекомендую курс підготовки з англійської мови, особливо через те, що бажаний результат був досягнутий за такий короткий період часу.
Викладач Олена Чекрижова дуже професійно ставиться до своєї справи і завжди готова допомогти з вивченням та підготовкою з Англійської мови.

Показать весь отзыв
Андрій Ковтун Київ, Україна | Курс подготовки к IELTS

Добрий день! Безмежно вдячна школі ENGINRORM за курс з англійської мови, а особливо дякую своїй вчительці— Ользі Бірюк!

Після проходження курсу з підготовки до FLEX я стала більш впевнена у своїх знаннях та навичках у написанні есе та тестів. Піти на підготовчий курс саме у цю онлайн школу було найкращим рішенням. Також велике дякую менеджерам за допомогу та відповіді на питання 

Показать весь отзыв
Катерина Сиса Київ, Україна | Курс подготовки к FLEX

Занятия с Ольгой проходили восхитительно. За короткий срок у меня очень хорошо улучшился Английский. Мне никогда не было скучно на её занятиях, и они безумно эффективны.

Она относилась к нашим занятиям ответственно. Занятия проходили с играми, с интересными сайтами, учились писать хорошие эссе и т.д. Я вам очень благодарна.

Показать весь отзыв
Жазира Жумагельди Актобе, Казахстан | Курс подготовки к FLEX

Здравствуйте! Мне очень понравилось обучение! Преподаватель очень приятная, обьясняет материал понятно. По учебнику работать удобно и интересно.

Выучила много новых слов, выражений, произношений и так далее! Все очень здорово, мне понравилось!!

Показать весь отзыв
Мадина Ильжанова Астана, Казахстан | Разговорный курс

Вчитель дуже добрий, сконцентрований на уроці, все доступно пояснює, допомагає розібратися з помилками. Сподобалось із нею займатися.

 https://enginform.com/skype-teachers/t108З компанією "Enginform" зв'язуюсь вже не вперше, завжди швидка відповідь, чітка допомога,добрі співробітники, широкий вибір вчителів та багато можливостей для людей, що вивчають англійську."

Показать весь отзыв
Єва Панна Київ, Україна | Общий курс

Про школу Enginform я дізналася з рекомендації моєї подруги, яка змогла доволі швидко підготуватися до Flex program та успішно її пройти. За півтори роки занять з викладачем Оксаною я успішно здала TOEFL

ще під час підготовки до тесту вступила в Американський університет та суттєво покращила рівень володіння мовою.
Найбільше мені подобався персоналізрваний підхід у плануванні уроків: якщо одного дня я розуміла, що забула умовний спосіб - ми поверталися до нього, якщо були проблеми з написанням есе - тренувала письмо. Час занять ніколи не витрачався на проходження чи повтор того, що я вже й так знаю. Домашні завдання також завжди сумлінно перевірялися, і помилки ми детально пропрацьовували.
Оксана, дуже уважно дослуховувалася до моїх коментарів, і я почувалася комфортно говорити про будь-які складнощі у вивченні мови: що дається легко, а що ніяк не можу зрозуміти. Викладач міг пояснити будь-які аспекти мови та знайти цікаві для тренування вправи: від тонкощів вживання часів до правил пунктуації в англійській мові чи виправлення помилок при перекладі промов високосадовців. Відтак, окремо зауважу високу кваліфікацію пані Оксани, адже за час занять я не тільки вивчила англійську мову, однак і навчилася, що найважливіше, вивчати мови просто та цікаво.
Більш ніж 5 своїм друзям я вже рекомендувала школу Enginform та впевнена, що навчанням у ній будете задоволені і ви.

Показать весь отзыв
Діана - Вінниця, Україна | Курс подготовки к TOEFL

Долго искала "своего" преподавателя, и нашла его здесь!)

Поставленная цель - за 48 уроков " разговорить" мой В1 достигнута !)) Очень интересные уроки, позитив в изучении языка и просто прекрасный человек Лариса вывела мой английский на новый уровень. Конечно продолжаю обучение, следующий отзыв через 48 уроков))

Показать весь отзыв
Світлана Свірідоненко Черкаси, Україна | Разговорный курс

Дякую моєму викладачу Олені за професійність та відповідальне ставлення до організації занять.

Займатися і спілкуватися мені дуже комфортно, бо Олена створює легку і невимушену атмосферу на уроці, підбирає цікаві теми для обговорення з урахуванням моїх інтересів, дуже гнучко реагує на побажання і запитує зворотній зв'язок. Окремий респект за організацію занять, все чітко, вчасно, згідно таймінгу, домашнє завдання уважно і детально перевірене, професіоналізм на вищому рівні, що я дуже ціную.

Показать весь отзыв
Анна Гончарук -, Швеція | Общий курс
« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »


Сложно изучать английский самостоятельно?

Попробуйте индивидуальные занятия по Скайп:

 • united-kingdom

  только английский на занятии

 • people-icon

  лучшие преподаватели

 • social-icon

  работа над ошибками

 • united-kingdom

  удобное расписание

 • united-kingdom

  персональная программа

Запишитесь на бесплатное вводное занятие

Отправляя заявку, вы подтверждаете согласие с Договором оферты и Политикой конфиденциальности.