+38 068 02-110-70


Отзывы

Подобається підхід у навчанні, гнучкість графіку, чудова атмосфера на уроках.

Спостерігаю результат. Дякую! 

Викладач: Дарина Шмунь

Показать весь отзыв
Василь Грицик -, Україна | Специализированный курс

Все нравится, все супер!

Все нравится, все супер!

Викладач: Дарина Шмунь

Показать весь отзыв
Ірина Волинець -, Україна | Курс подготовки к IELTS

Вивчати англійську для мене стало стилем життя, девізом та просто улюбленим хоббі після знайомства з викладачем Enginform- Оксаною Кужель. Я відкрила для себе світ складної граматики та надихаючих літературних слів

та конструкцій після чого моя розмова наповнилась яскравими барвами. Я успішно крокую до своїх цілей маючи мудрого викладача-наставника поряд. Безмежно вдячна школі за таку можливість та кваліфікованих викладачів в команді. І, звісно, Оксані за її терпіння та кропітку працю.

Показать весь отзыв
Вероніка Коробка Варшава, Польща | Курс подготовки к CAE

Випадково обрав ENGINFORM певний час тому і поки не жалкував. Бажання було просто підтягнути і структурувати свої наявні знання, а пізніше англійська стала трохи більш необхідна в роботі.

Подобається що графік/час навчання можна підлаштувати під власні потреби і обрати найбільш зручний час. Із досягнень: Відчуваю себе більш впевненим в спілкуванні з колегами. В планах: Без поспіху продовжувати покращувати рівень англійської. Думаю, друзям школу би точно порадив при потребі.

Показать весь отзыв
Денис Горопашний Київ, Україна | Общий курс

Я мав негативний досвід з багатьма мовними школами, а тут вперше отримую стабільні результати в розвитку англійської. Постійно рекомендую ENGINFORM своїм знайомим і продовжу рекомендувати.

Більше року займаюся з Оксаною Кужель англійською. Починав з доволі низького рівня. Завдяки регулярним зайняттям зараз можу більш менш підтримати бесіду, прочитати статтю, та пісні тепер слухати цікавіше - стало більше зрозуміло, хоча ще багато роботи попереду. Подобається професіоналізм та спокій Оксани в роботі. Якщо якась тема потребує повтору, то це буде зроблено.

Дякую Оксані та школі ENGINFORM за вашу працю!

Показать весь отзыв
Максим Сальніков Варшава, Польща | Разговорный курс

Займаюсь в ENGINFORM вже понад пів року. Дякую викладачу Оксані Кужель не лише за індивідуальний підхід до наших занять, але й за підтримку, віру та натхнення.

Я значно покращила свої навички спілкування, розширила лексичний запас і стала більш впевненою у використанні англійської мови. Це мене переконало у можливості досягнути бажаного рівня С1 та успішно скласти екзамен CAE. Рекомендую ENGINFORM усім, хто мріє вивчити англійську мову, незалежно від рівня знань.

Показать весь отзыв
Оксана Гавриленко Київ, Україна | Курс подготовки к CAE

Це один з найкращих курсів. Професійні викладачі, чуйний підхід, відкритість до пропозицій

і можливість коригування цілей навчання. Неперевершений клієнтоорієнтований підхід.

Показать весь отзыв
Олексій Скороход Київ, Україна | Курс подготовки к IELTS

Займаюсь вже довгий час, все дуже подобається! Значно покращила рівень володіння мови, особливо розмовну англійську

Вчитель Ольга Бірюк завжди на звʼязку та допомагає у вирішенні всіх питань. Рада що знайшла ці курси ☺️

Показать весь отзыв
Аліна Бондаренко Івано-Франківськ, Україна | Общий курс

Дякую за допомогу у вивченні англійської. Займаюсь трішки більше року, результат помітний, прийшов з рівнем Beginner, зараз за результатами тесту А2.

Інколи буває не зрозуміла тема, вчитель Олена Анацька без проблем повторить, ми розберемо інші приклади і стає ясніше. Багато спілкуємось англійською на уроці, що є теж чудово.

Показать весь отзыв
Віталій Беспалов -, Франція | Общий курс

Я вивчаю англійську мову з метою підготовки до екзамену FLEX, що відкриє нові можливості для навчання та розвитку у майбутньому. Обравши онлайн заняття в ENGINFORM, я отримала навчання,


яке підходить моєму розкладу та потребам.
Найбільше мені подобається інтерактивність занять та індивідуальний підхід до кожного студента. Наприклад, використання різноманітних вправ та ігор. Також, навчальні матеріали на платформі доповнені живими прикладами та сучасними технологіями, що робить процес навчання цікавішим та ефективнішим.

Щодо оцінки свого прогресу, я використовую різні критерії, такі як рівень впевненості в мовленні, зрозуміння аудіотекстів та активне використання нової лексики у письмових завданнях. Протягом часу навчання я помітила значний прогрес у всіх цих аспектах.

З нетерпінням рекомендую навчання в ENGINFORM своїм друзям та колегам. Це надійна платформа з професійними викладачами та різноманітними ресурсами, які допомагають досягти максимальних результатів у вивченні англійської мови та підготовці до екзамену FLEX.

Показать весь отзыв
Дарія Йовжик -, Італія | Курс подготовки к FLEX
« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »


Сложно изучать английский самостоятельно?

Попробуйте индивидуальные занятия по Скайп:

 • united-kingdom

  только английский на занятии

 • people-icon

  лучшие преподаватели

 • social-icon

  работа над ошибками

 • united-kingdom

  удобное расписание

 • united-kingdom

  персональная программа

Запишитесь на бесплатное вводное занятие

Отправляя заявку, вы подтверждаете согласие с Договором оферты и Политикой конфиденциальности.