+38 068 02-110-70


Отзывы

Головною метою підготовки було отримати прохідний бал з IELTS в університет, і ціль була досягнута саме на той бал, який мені потрібен був.

 

Головною метою підготовки було отримати прохідний бал з IELTS в університет, і ціль була досягнута саме на той бал, який мені потрібен був.
Навчання проходило онлайн, пару разів на тиждень онлайн-зустріч і домашнє завдання після уроку. Практикували Speaking part та формат екзамену. Найбільше сподобалось практикувати написання есе, я розумів свої помилки та покращував свій словниковий запас.
Практикування спікінгу теж було класним, особливо розкриття різних тем та роздуми над різними питаннями. Я сміливо рекомендую курс підготовки з англійської мови, особливо через те, що бажаний результат був досягнутий за такий короткий період часу.
Викладач Олена Чекрижова дуже професійно ставиться до своєї справи і завжди готова допомогти з вивченням та підготовкою з Англійської мови.

Показать весь отзыв
Андрій Ковтун Київ, Україна | Курс подготовки к IELTS

Добрий день! Безмежно вдячна школі ENGINRORM за курс з англійської мови, а особливо дякую своїй вчительці— Ользі Бірюк!

Після проходження курсу з підготовки до FLEX я стала більш впевнена у своїх знаннях та навичках у написанні есе та тестів. Піти на підготовчий курс саме у цю онлайн школу було найкращим рішенням. Також велике дякую менеджерам за допомогу та відповіді на питання 

Показать весь отзыв
Катерина Сиса Київ, Україна | Курс подготовки к FLEX

Занятия с Ольгой проходили восхитительно. За короткий срок у меня очень хорошо улучшился Английский. Мне никогда не было скучно на её занятиях, и они безумно эффективны.

Она относилась к нашим занятиям ответственно. Занятия проходили с играми, с интересными сайтами, учились писать хорошие эссе и т.д. Я вам очень благодарна.

Показать весь отзыв
Жазира Жумагельди Актобе, Казахстан | Курс подготовки к FLEX

Здравствуйте! Мне очень понравилось обучение! Преподаватель очень приятная, обьясняет материал понятно. По учебнику работать удобно и интересно.

Выучила много новых слов, выражений, произношений и так далее! Все очень здорово, мне понравилось!!

Показать весь отзыв
Мадина Ильжанова Астана, Казахстан | Разговорный курс

Вчитель дуже добрий, сконцентрований на уроці, все доступно пояснює, допомагає розібратися з помилками. Сподобалось із нею займатися.

З компанією "Enginform" зв'язуюсь вже не вперше, завжди швидка відповідь, чітка допомога,добрі співробітники, широкий вибір вчителів та багато можливостей для людей, що вивчають англійську."

Показать весь отзыв
Єва Панна Київ, Україна | Общий курс

Про школу Enginform я дізналася з рекомендації моєї подруги, яка змогла доволі швидко підготуватися до Flex program та успішно її пройти. За півтори роки занять з викладачем Оксаною я успішно здала TOEFL

ще під час підготовки до тесту вступила в Американський університет та суттєво покращила рівень володіння мовою.
Найбільше мені подобався персоналізрваний підхід у плануванні уроків: якщо одного дня я розуміла, що забула умовний спосіб - ми поверталися до нього, якщо були проблеми з написанням есе - тренувала письмо. Час занять ніколи не витрачався на проходження чи повтор того, що я вже й так знаю. Домашні завдання також завжди сумлінно перевірялися, і помилки ми детально пропрацьовували.
Оксана, дуже уважно дослуховувалася до моїх коментарів, і я почувалася комфортно говорити про будь-які складнощі у вивченні мови: що дається легко, а що ніяк не можу зрозуміти. Викладач міг пояснити будь-які аспекти мови та знайти цікаві для тренування вправи: від тонкощів вживання часів до правил пунктуації в англійській мові чи виправлення помилок при перекладі промов високосадовців. Відтак, окремо зауважу високу кваліфікацію пані Оксани, адже за час занять я не тільки вивчила англійську мову, однак і навчилася, що найважливіше, вивчати мови просто та цікаво.
Більш ніж 5 своїм друзям я вже рекомендувала школу Enginform та впевнена, що навчанням у ній будете задоволені і ви.

Показать весь отзыв
Діана - Вінниця, Україна | Курс подготовки к TOEFL

Долго искала "своего" преподавателя, и нашла его здесь!)

Поставленная цель - за 48 уроков " разговорить" мой В1 достигнута !)) Очень интересные уроки, позитив в изучении языка и просто прекрасный человек Лариса вывела мой английский на новый уровень. Конечно продолжаю обучение, следующий отзыв через 48 уроков))

Показать весь отзыв
Світлана Свірідоненко Черкаси, Україна | Разговорный курс

Дякую моєму викладачу Олені за професійність та відповідальне ставлення до організації занять.

Займатися і спілкуватися мені дуже комфортно, бо Олена створює легку і невимушену атмосферу на уроці, підбирає цікаві теми для обговорення з урахуванням моїх інтересів, дуже гнучко реагує на побажання і запитує зворотній зв'язок. Окремий респект за організацію занять, все чітко, вчасно, згідно таймінгу, домашнє завдання уважно і детально перевірене, професіоналізм на вищому рівні, що я дуже ціную.

Показать весь отзыв
Анна Гончарук -, Швеція | Общий курс

Хотіла із користю використати свою відпустку і звернулась до Enginform, просто побачила рекламу.

Я маю певний рівень англійської, але відчувала, що мені не вистачає системності у моїх знаннях, і хотілося говорити англійською, а не перекладати. Після бесіди із менеджером, було призначено пробне заняття. Викладач Оксана, порадила мені заняття за індивідуальною програмою. На жаль, мені вдалось пропрацювати тільки 10 занять, але я відчула результат одразу. По перше, індивідуальний план дозволив мені обирати теми для обговорення, які цікаві і потрібні саме мені. Хочу подякувати викладачу за ті матеріали, які ми використовували. Деякі з них я зможу використовувати у своїй роботі. За час занять мені вдалося зрозуміти ті проблеми, які в мене є із мовою, і частину з них виправити. Заняття проводились дуже організовано, завжди вчасно, і головне результативно. Відчуваю, що я дійсно покращила свою англійську. На жаль, не змогла відразу взяти більше занять. Чекаю наступної відпустки, щоб повернутися і продовжити на новому рівні.

Показать весь отзыв
Світлана Ус Дніпро, Україна | Специализированный курс

Мне очень понравилось заниматься изучением английского языка вместе с EngInform, хотел бы сказать спасибо учительнице Елене Анацкой за проведенные ею занятия.

Онлайн уроки в EngInform это удобно, т.к. каждый ученик может распределять свое время правильно и учить английский когда ему удобно. Елена очень отзывчивый учитель и тех поддержка.Спасибо EngInform за то что помогли мне начать изучение английского языка.

Показать весь отзыв
Ренат Арсланов Алмати, Казахстан | Курс подготовки к FLEX
« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »


Сложно изучать английский самостоятельно?

Попробуйте индивидуальные занятия по Скайп:

 • united-kingdom

  только английский на занятии

 • people-icon

  лучшие преподаватели

 • social-icon

  работа над ошибками

 • united-kingdom

  удобное расписание

 • united-kingdom

  персональная программа

Запишитесь на бесплатное вводное занятие

Отправляя заявку, вы подтверждаете согласие с Договором оферты и Политикой конфиденциальности.