+38 068 02-110-70


Отзывы

Я навчаюся вже досить тривалий період часу та можу з впевненістю сказати,що мені дуже подобається! Якщо зрівняти мої знання та навички говоріння до і після,то різниця дуже помітна в кращу сторону.

Уроки проходять насичено та завжди із закріпленням матеріалу і домашнім завдання. Хотіла б подякувати своєму викладачу, Оксані Кужель, за цікаві та продуктивні заняття!

Показать весь отзыв
Віталіна Міцик Житомир, Україна | Курс подготовки к FLEX

Вивчаю англійську для покращення робочіх скілів. Обрала цю школу, бо є спеціаліст з профільним курсом, а саме готельно-ресторанним. Взагалі я люблю вчитись

і хоча періодично це важко, мозок лінується, все одно завдяки великій складовій усного проговорення коротких розмов, в голові вспливає щось ще зі шкільного курсу) Складними, але ефективними завданням вважаю спроби знайти пояснення або синонімічний ряд англійському слову. На мій погляд я ще не досягла цілей навчання, але пройшло приблизно 8 занять. Думаю щоб добре підтягнути треба приблизно півроку навчання + додатково заматись, можливо дивитись фільми та слухати прості аудіо. Вчитель профі. Допомагає підібрати правильні слова у діалогах.

Показать весь отзыв
Юлія Деньщук Дніпро, Україна | Общий курс

Хотілося б висловити свою подяку Центру EngInform за можливість навчатися за сучасними цікавими й ефективними програмами. Мій практичний інтерес полягає у підготовці до іспиту на рівні B2.

Займаюся з викладачкою Центру пані Іриною Гуменюк і дуже задоволена стилем нашої взаємодії, її рівнем володіння мовою, чіткою спрямованістю на досягнення моїх очікувань. Така наша співпраця надихає, організує й уможливлює підвищення компетентності в англійській мові. Рекомендую друзям долучатися до занять з викладачами Центру. Дякую!

Показать весь отзыв
Тетяна Скрипник Київ, Україна | Курс подготовки к FCE

Я відвідую ці курси майже рік і очікую на кожну зустріч зі своїм викладачем! Мені подобається, що я збагачую свій словниковий запас


розвиваю мовлення і набуваю нових навичок.
За це я дуже вдячна своїй викладачці - пані Ользі☺️

Показать весь отзыв
Ольга Перестюк -, Україна | Общий курс

Вирішила займатися англійською мовою давно, але все відкладала час, критичною точкою стало повномасштабне вторгнення і наша міграція до інших країн, а також професійна діяльність

тому що хотілося опанувати знання міжнародної мови, вміти правильно говорити, в наш час це вкрай необхідне вміння, яке дозволить спілкуватися без проблем у будь-якій точці нашої планети.
Почала займатися у школі англійської мови ENGINFORM в минулому році. Обрала її серед усіх шкіл, які зараз пропонує мережа Інтернет за відгуками і це був правильний вибір. Тут прекрасний педагогічний склад, підхід та форма навчання підбирається для кожного учня окремо і це важливо! Найбільш подобається формат спілкування на уроці, ти навчаєшся правильно висловлювати свою думку, розвивати мислення саме англійською мовою, цікаво підібраний матеріал в книжках за якими проходить навчання: візуалізація матеріалу поєднані з словниковим, граматичним, лексичним поданням матеріалу.
Дуже задоволена процесом навчання, прогрес у здобутті знань перевірений під час спілкування у робочому процесі і дуже радує результат!
Рекомендую, як професійну школу вивчення англійської мови, де підхід до навчання розробляється індивідуально і задовольняє усі потреби у вивченні іноземної мови!
 

Показать весь отзыв
Катерина Рогач Київ, Україна | Разговорный курс

Я очень благодарна моему учителю Ольге Бирюк, так как именно с ней мое стремление в миксе с эффективными уроками привели к B2 уровню.

Через анализ и проработку моих ошибок с Ольгой, за три месяца я научилась писать грамотные и свободные эссе менее чем за 15 минут (требование flex). Спустя год, я свободно разговариваю с носителями, пишу мини статьи, и в принципе обучаюсь на английском на международной программе TKS. Буду рада пообщаться http://linkedin.com/in/polina-parker-59ab7829a / @unilyy

Показать весь отзыв
Поліна Пак -, Казахстан | Курс подготовки к FLEX

Чудова школа! Особистий підхід до кожного учня. Підібрали для мене  зручний графік. Особлива перевага в тому, що можна займатись, не виходячи з дому.

Зручний особистий кабінет, достатньо матеріалів, які школа надає сама, не потрібні додаткові витрати на підручники. Окрема подяка викладачу  Ользі Волосюк! Високій рівень знань, приємне спілкування. Та адміністрації школи. Дякую!

Показать весь отзыв
Наталія Гладкова Київ, Україна | Общий курс

Головною метою підготовки було отримати прохідний бал з IELTS в університет, і ціль була досягнута саме на той бал, який мені потрібен був.

 

Головною метою підготовки було отримати прохідний бал з IELTS в університет, і ціль була досягнута саме на той бал, який мені потрібен був.
Навчання проходило онлайн, пару разів на тиждень онлайн-зустріч і домашнє завдання після уроку. Практикували Speaking part та формат екзамену. Найбільше сподобалось практикувати написання есе, я розумів свої помилки та покращував свій словниковий запас.
Практикування спікінгу теж було класним, особливо розкриття різних тем та роздуми над різними питаннями. Я сміливо рекомендую курс підготовки з англійської мови, особливо через те, що бажаний результат був досягнутий за такий короткий період часу.
Викладач Олена Чекрижова дуже професійно ставиться до своєї справи і завжди готова допомогти з вивченням та підготовкою з Англійської мови.

Показать весь отзыв
Андрій Ковтун Київ, Україна | Курс подготовки к IELTS

Добрий день! Безмежно вдячна школі ENGINRORM за курс з англійської мови, а особливо дякую своїй вчительці— Ользі Бірюк!

Після проходження курсу з підготовки до FLEX я стала більш впевнена у своїх знаннях та навичках у написанні есе та тестів. Піти на підготовчий курс саме у цю онлайн школу було найкращим рішенням. Також велике дякую менеджерам за допомогу та відповіді на питання 

Показать весь отзыв
Катерина Сиса Київ, Україна | Курс подготовки к FLEX

Занятия с Ольгой проходили восхитительно. За короткий срок у меня очень хорошо улучшился Английский. Мне никогда не было скучно на её занятиях, и они безумно эффективны.

Она относилась к нашим занятиям ответственно. Занятия проходили с играми, с интересными сайтами, учились писать хорошие эссе и т.д. Я вам очень благодарна.

Показать весь отзыв
Жазира Жумагельди Актобе, Казахстан | Курс подготовки к FLEX
« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »


Сложно изучать английский самостоятельно?

Попробуйте индивидуальные занятия по Скайп:

 • united-kingdom

  только английский на занятии

 • people-icon

  лучшие преподаватели

 • social-icon

  работа над ошибками

 • united-kingdom

  удобное расписание

 • united-kingdom

  персональная программа

Запишитесь на бесплатное вводное занятие

Отправляя заявку, вы подтверждаете согласие с Договором оферты и Политикой конфиденциальности.